Viete, prečo by ste mali mať doma vždy odlakovač, aj keď si nelakujete nechty? Tu je dôvod!

Toto o odlakovači na nechty väčšina ľudí netuší. Oplatí mať ho vždy poruke!

Snáď každá žena ho má poruke v kozmetickej taške. Napokon nikto nechce chodiť s olúpaným lakom na nechtoch. Vedeli ste však, že tento kozmetický produkt je omnoho užitočnejší a môžete ho využiť aj celkom inak? Prečítajte si, čo všetko dokáže!

Odstráni škrabence na hodinkách

403e6ba80019a8e63a41041058e94759-800x533

Ak máte poškriabané akrylátové sklíčko na hodinkách, škrabance môžete ľahko odstrániť pomocou odlakovača. Stačí ho naniesť na handričku a prechádzať po povrchu sklíčka. Škrabance sa stanú omnoho menej viditeľnými a budete a vaše hodinky budú opäť ako nové.

Zaschnutý lak vo fľaške

2

Ak vám lak na nechty zaschol vo fľaške, jednoducho do nej kvapnite niekoľko kvapiek odlakovaču. Laku tak vdýchnete nový život.

Odstráni roztavený plast

Ak sa vám pri varení stala nehoda a náhoda sa vám zapálila plastová dóza, kvapkajúci plast sa rýchlo prichytí na povrch sporáka. Jednoduchým spôsobom, ako odstrániť je použiť odlakovač na nechty. Na znečistené miesto kvapnite niekoľko kvapiek odlakovaču a zotrite papierovým obrúskom. Potom toto miesto pretrite navlhčenou utierkou.

Poradí si so sekundovým lepidlom

3

Ak vám na stôl alebo podlahu kvaplo sekundové lepidlo, len tak ľahko ho neodstránite. Teda, pokiaľ naň nepoužije odlakovač. Dokonca aj niečo tak silné a odolné ako sekundové lepidlo je proti odlakovaču bezbranné. Stačí naniesť na lepidlo niekoľko kvapiek odlakovača, počkať, kým sa vsiakne a potom môžete jednoducho zotrieť.

Odstráni atrament z prstov

4

Ak vám praskla tuha s atramentom, alebo ste sa ušpinili od atramentového pera, jednoducho a rýchlo vám pomôže opäť odlakovač. Naneste ho na papierovú vrecku, atrament poutierajte a ruky si umyte ako zvyčajne.

Rozžiari porcelán

Ak sa vám na vzácnej porcelánovej súprave začali objavovať škvrny, máme pre vás rýchlu pomoc. Na vatový tampón nakvapkajte trochu odlakovaču a prechádzajte po povrchu porcelánu. Bude opäť žiariť bezchybným povrchom, ako keby bol opäť nový.

Odstráni zvyšky lepidla

Ak ste odstránili z nábytku staré nálepky, pravdepodobne na povrchu ostali stopy lepidla, ktoré sa len ťažko odstraňuje. Rýchlo to vyrieši odlakovač, ktorý dokáže odstrániť aj najmenšie stopy po lepidle. Jednoducho ho naneste na handričku a tieto miesta pretrite. Hotovo!

Perfektne vyčistí podrážky

5

Ak sú podrážky na vašich obľúbených teniskách namiesto pôvodnej bielej farby zašednuté, alebo veľmi špinavé, vyčistiť ich pomocou mydla nestačí. Naneste na vatový tampón odlakovač a neste na povrch podrážky. Nechajte pôsobiť a potom vyčistíte starou kefkou. Podrážka bude opäť biela a čistá.

Odstráni jemné škrabance na aute

Úžasne jednoduchý spôsob, ako odstrániť povrchové škrabance z vášho auta!

Áno, aj s týmto nepríjemným problémom vám pomôcť obyčajný odlakovač. Celý postup, ako na to, nájdete TU.

Dnes najobľúbenejšie