Trochu luxusu si zaslúži každý. Oslávte svoju lásku, aby vám nikdy nezovšednela

Blíži sa Valentín a vy ešte nemáte prekvapenie pre svoju polovičku? Je to jednoduché! Najlepšie, čo si môžete navzájom darovať sú spoločne strávené okamihy.

Blíži sa Valentín a vy ešte nemáte prekvapenie pre svoju polovičku? Je to jednoduché! Najlepšie, čo si môžete navzájom darovať sú spoločne strávené okamihy.

V bežnom kolobehu všedných dní človek niekedy ani nemá čas na to, aby si oddýchol. Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným? Valentín je sviatkom všetkých zaľúbených a zážitkové darčeky sú v dnešnej dobe veľkým trendom. Ak chcete naozaj prekvapiť, nesiahnete iba po klasike, ktorou sú kvety či bonboniéra. Môžete túto príležitosť využiť na to, aby ste spolu strávili pekný čas, počas ktorého si nielen príjemne oddýchnete, ale zároveň aj utužíte váš vzťah.

Už jeden spoločný víkend, ktorý nestrávite upratovaním a plnením si klasických povinností či riešením bežných starostí, môže vášmu vzťahu mimoriadne prospieť. Popri relaxácii pookrejete na tele i na duši a navyše prídete na iné myšlienky. Konečne budete mať čas venovať sa iba jeden druhému a môžete prežiť pekné chvíle plné romantiky. Urobiť si malý výlet pritom nikdy nie je na škodu. Aj psychológovia a ďalší odborníci radia, aby človek z času na čas zmenil prostredie. Jeho mozog tak dostane nové podnety a táto zmena mu prospeje a bude preňho malou rozcvičkou, ktorá mu pomôže vyjsť zo zabehnutých koľají.

Ak hľadáte niečo špeciálne, nemusíte stráviť čas iba v obyčajnom hoteli. Výnimočné príležitosti si zaslúžia výnimočné miesta. Neopakovateľný luxusný wellness pobyt vás pritom vôbec nemusí vyjsť draho. Niektoré hotely sú pritom také, že sa v nich necítite ani ako v klasickom hoteli, ale dýchajú na vás celkom inou atmosférou, v ktorej si omnoho lepšie oddýchnete. Hotel, o ktorom sa hovorí, že sa tam cítite ako u dobrých priateľov, môže byť presne takým hotelom.

Príjemné prostredie, ako stvorené na prechádzky v každom ročnom období. Aj zima dokáže byť krásna, no ak máte radšej jar, môžete sa na vytúžený pobyt vybrať aj neskôr. Najmä ak máte deti, môžno uprednostníte obdobie, kedy majú jarné prázdniny. Ak má človek menej času, skvele mu padne hoci aj krátky víkend strávený takýmto pobytom, no oplatí sa minimálne si ho trochu predĺžiť. Ak však máte možnosť zobrať si dovolenku z práce, dlhodobé pobyty sú pre kvalitný oddych ideálne. Tak si človek oddýchne od zhonu a stresu najlepšie a nemusí už pri príchode do hotela myslieť na to, ako čoskoro odchádza.

Mnohí ľudia si myslia, že luxus je niečo nedosiahnuteľné. Trochu luxusu si však zaslúži každý a možno by ste boli sami prekvapení, že si ho môžete dovoliť aj vy. Wellness pritom človeku ponúkne to pravé rozmaznávanie. Relaxačný pobyt sa nenazýva relaxačným pobytom náhodou. Mal by človeku ponúknuť presne to, vďaka čomu nazbiera sily do ďalších dní.

Mnohí zaľúbenci aj dlhoroční manželia radi oslavujú sviatok sv. Valentína v Augustiniánskom dome. Čaká tam na nich útulná atmosféra a už na prvý pohľad budete očarení aj vy. Ide zároveň o tradičný kúpeľný dom, v ktorom si môžete vychutnať príjemné wellness zážitky. Okrem toho tu na hostí počas víkendu, kedy je ten najvhodnejší čas na oslavu Valentína, čaká 5-chodové menu, na ktorom si pochutia všetci gurmáni. Ako sa hovorí, láska kvitne v každom veku. Mohli by sme však doplniť, že kvitne aj v každom období. V zime, na jar, cez leto i na jeseň. Preto netreba zúfať, ak práve cez valentínsky víkend nemáte čas. Krásne spoločné chvíle môžete stráviť aj doma a relaxačný pobyt si môžete nechať na neskôr. Príjemný je aj čas, kedy viete, že sa na niečo môžete tešiť a neviete sa toho dočkať. Pri oslave vzájomnej lásky totiž nie je dôležité, kedy ju oslavujete a malou oslavou môže byť každý jedeň deň. A kedy si naplánujete niečo veľkolepé, je iba na vás. A ak budete chcieť svoju polovičku prekvapiť, môžno opäť prebudíte povestné „motýliky v bruchu“ a rozžiarené oči, ktoré sa prejavujú najmä v začiatkoch každého vzťahu. Ten by vám nikdy nemal rozvšednieť, a toto je práve jeden zo spôsobov, ako to dosiahnuť. Vnesiete doň iskru, ktorá ho na dlhý čas opäť rozžiari.

Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie