Prekrásny slávnostný účes: Podrobný videonávod, ktorý vám ušetrí desiatky eur za kaderníčku!

Slávnostná udalosť si vyžaduje slávnostný účes. U kaderníčky však za taký účes zaplatíte desiatky eur. A to nehovoríme o ďalších nákladoch na šaty, topánky, kabelku, prípadne make-up.

S týmto podrobným videonávodom vyčarujete prekrásny slávnostný účes, ktorý vyzerá absolútne profesionálne! Pomôžte si navzájom s dcérou, vnučkou, sestrou, či kamarátkou a premeňte na chvíľu svoj príbytok na kadernícky salón. Tie ušetrené peniažky stoja za to ;)

Ďalšie prekrásne vlasové inšpirácie

Neuveríte, aké krásne účesy do práce, alebo na slávnostnú príležitosť môžete mať za minútku. Kaderníčka ukázala, ako na to!

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kaderníčka zostavila aj zbierku 19 účesov na rôzne príležitosti, ktoré na kurzoch vlasového stylingu „easy hair“ učí svoje klientky. Vďaka nim si krásne účesy dokážu zhotoviť len niekoľkými pohybmi – ľahko, jednoducho a výsledok je krásny. Inšpirujte sa krásnymi tipmi na účesy, ktoré si vyrobíte celkom sami v pohodlí domova. A čo je najlepšie, potrebujete na to len pár minút a jednoduché návody krok za krokom. Ak sa chystáte na svadbu, slávnostnú večeru, alebo chcete jednoducho vyzerať šik, tieto nápady sa vám určite zapáčia.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Ako premeniť neforemný chvost na krásny účes za pár minút

zdroj:pinterest

 

Picture of Miroslava

Miroslava

Redaktorka magazínu To je nápad!

Dnes najobľúbenejšie