Na povale našla vrecia plné starých vecí: Namiesto toho, aby ich vyhodila vzala nožnice, rozstrihala ich a vytvorila úžasnú vec pre vnúčika!

Šikovná babička si povedala, že je na čase urobiť generálne upratovanie podkrovia, ktoré celé roky slúžilo na odkladanie zbytočných a starých vecí.

Šikovná babička si povedala, že je na čase urobiť generálne upratovanie podkrovia, ktoré celé roky slúžilo na odkladanie zbytočných a starých vecí. Medzi množstvom vecí našla aj plné vrecia starých šiat a látok, ktoré boli síce v zachovalom stave, no na nosenie už po rokoch neboli vhodné. Dostala výborný nápad, ako zabiť dve muchy jednou ranou. Staré veci najskôr vyprala a potom z kúskov oblečenia vystrihovala kruhy rovnakej veľkosti.

Zo starej obliečky vystrihla dva väčšie kruhy, ktoré vystužila Hula Hoop kruhom a mäkkou výplňou – vytvorila tak mäkučký matrac. Menšie kruhy vystlala mäkkou výplňou a zošila tak, aby vytvorila tvar guľôčky. Desiatky takýchto guličiek zošila dohromady , okolo väčšieho kruhového matracu.

Vytvorila tak perfektnú mäkučkú podložku na hranie pre svojho vnúčika. Zároveň zužitkovala staré veci, ktoré by inak určite skočili na skládke odpadu. Skvelý nápad, čo poviete?

Ďalšie krásne nápady, ako využiť staré kúsky oblečenia a staré látky

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

zdroj: takprosto/pinterest

Dnes najobľúbenejšie