Plný hrniec
Hľadať

Toto som vyskúšala raz a inak už nerobím: SLIVKY na zimu BEZ cukru a vody, chutia ako čerstvé!

Recept som našla asi 4 roky dozadu a môžem len odporučiť každému, kto chce zavárať zdravšie, lacnejšie a jednoduchšie.

To je nápad!
To je nápad!Redaktor
8. augusta 202215:33
Toto som vyskúšala raz a inak už nerobím: SLIVKY na zimu BEZ cukru a vody, chutia ako čerstvé!
Čítate 2. stranu článku...

Rozpolíme ich.

Teraz len ukladáme do pohárov.

 

 

Nebojte sa ich do pohára aj vtlačiť, počas zavárania sa zmenšia.

Keď ich vyberiete z pohára, budú asi do ¾ pohára, ale je to v poriadku.

 

 

Poháre dobre zavrieme.

Vložíme do hrnca na zaváranie a pridáme aj vodu.

 

 

Zapneme plameň a do vody dáme teplomer.

Necháme v hrnci, kým teplota nevystúpi na 100 stupňov.

 

 

Článok pokračuje na ďalšej strane...

Google News

Sledujte nás na Google News

po kliknutí zvoľte „Sledovať“

Značky:#bez cukru#bez vody#slivky#zaváranie

Výber pre vás