Čítate 3. stranu článku...
Potom vypneme.
Poháre necháme v hrnci vychladnúť.
Potom vyberieme.

Necháme vychladnúť.
Skladujeme ako všetky ostatné zaváraniny.
Používame do koláčov, alebo ako sladkú prílohu k obedu.
Julka P.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
