Plný hrniec
Hľadať

Toto som vyskúšala raz a inak už nerobím: SLIVKY na zimu BEZ cukru a vody, chutia ako čerstvé!

Recept som našla asi 4 roky dozadu a môžem len odporučiť každému, kto chce zavárať zdravšie, lacnejšie a jednoduchšie.

To je nápad!
To je nápad!Redaktor
8. augusta 202215:33
Toto som vyskúšala raz a inak už nerobím: SLIVKY na zimu BEZ cukru a vody, chutia ako čerstvé!
Čítate 3. stranu článku...

Potom vypneme.

Poháre necháme v hrnci vychladnúť.

Potom vyberieme.

 

 

Necháme vychladnúť.

Skladujeme ako všetky ostatné zaváraniny.

Používame do koláčov, alebo ako sladkú prílohu k obedu.

Julka P.

Prajeme vám dobrú chuť! :-)

Foto: tjn
Foto: tjn
Foto: pixabay
Foto: pixabay
Foto: pixabay
Foto: pexels
Foto: pexels
Google News

Sledujte nás na Google News

po kliknutí zvoľte „Sledovať“

Značky:#bez cukru#bez vody#slivky#zaváranie

Výber pre vás