Život je hra – CS:GO karambit nože

Ste fanúšikom a náruživým hráčom CS:GO a radi by ste sa hrali aj vo reálnom, nielen virtuálnom svete?

Ste fanúšikom a náruživým hráčom CS:GO a radi by ste sa hrali aj vo reálnom, nielen virtuálnom svete?

Niet pochýb o tom, že CS:GO je mimoriadne populárna hra hraná na celom svete. Pozná ju každý, takmer každý ju skúšal aspoň raz hrať. Jej popularita narástla do takej miery, že mnoho ľudí si na nej doslova založilo biznis, konajú sa v nej rôzne súťaže s galaktickými výhrami. Pokiaľ túto hru hráte, určite by ste vedeli vymenovať desiatky až stovky zbraní, ktoré sa v nej používajú. Na nich je totiž celá hra založená. Okrem strelných zbraní sa v tejto hre objavujú aj csgo nože, kam patrí mimoriadne populárny karambit.

Karambit nie je virtuálny výmysel

Karambit je multifunkčný nôž navrhnutý za účelom zabezpečenia bezpečnosti, presnosti a efektivity jeho používateľa. Jeho typickým poznávacím znakom je zakrivená čepeľ, ergonomická rukoväť a aspoň jeden bezpečnostný krúžok. Predchodca karambitu pochádza z 11. storočia, kedy bol používaný v poľnohospodárstve. Ide teda o reálne funkčný nôž, nie len nejakú hernú atrapu, ako by sa mohlo zdať. Ak sa pýtate, prečo zakrivená čepeľ, tvar čepele karambitu vychádza z tvaru tigrieho pazúra. A tento tvar má nielen estetickú funkciu, práve naopak – zabezpečuje plynulé a rýchle odvrátenie útoku a umožňuje zasiahnuť protivníka presným, efektívnym a devastačným účinkom. Nečudo, že ho tvorcovia csgo zakomponovali do svojho diela.

Môžete ho mať aj vy

Karambit si, samozrejme, môžete kúpiť ako akýkoľvek iný nôž. Ak však chcete niečo špeciálne, csgo karambit bude tou správnou voľbou pre vás. Nože ako karambit fade a mnohé iné môžete okrem hry vlastniť aj v reálnom živote. Ide o reálne repliky nožov z hry Counter Strike Global Offensive, ktoré sú však reálne použiteľné, so všetkými prvkami a vlastnosťami, ktoré nože karambit so sebou prinášajú. Hrajte sa aj mimo virtuálneho sveta, teraz máte na to príležitosť.

Inzercia

Inzercia

Platená inzercia. Články s týmto označením nie sú redakčným obsahom portálu. Viac informácií o možnostiach spolupráce nájdete na www.dobremedia.sk.

Dnes najobľúbenejšie