Študentka nemala peniaze na drahú róbu. Tieto šaty zo „sekáča“ prerobila tak, že na školskom plese bola hviezdou

Kto by nechcel v dnešnej dobe ušetriť, hlavne, keď mu je ľúto vyhodiť na jednorazovú záležitosť veľa peňazí? Študentka Jadyn Duguydová rozmýšľala ekonomicky pred maturitným plesom a jej nápad je viac ako inšpiratívny.

Na školskej slávnosti sa chce každý predviesť v čo najlepšom svetle a zažiariť v čo najkrajších šatách, no nie každému sa chce za ne vyhodiť množstvo peňazí. Jadyn preto dostala lepší nápad. Namiesto salónu či drahého obchodu zamierila do second handu.

Spravila z nich umelecké dielo

Študentka, ktorá má umeleckú dušu, zohnala vintage šaty z druhej ruky a na ich prerobenie jej stačilo len 20 hodín. Pomocou akrylových farieb vytvorila úžasnú róbu, aká nemá obdoby. Staré šaty totiž premenila na umelecké dielo.

Vznikli z nich takéto šaty.

Je pritom jasné, že takáto šaty boli oveľa originálnejšie od jej spolužiačok, ktoré pri pohľade na ne len zbledli závisťou. Málokto by totiž predpokladal, že zo šiat zo second handu, a ešte k tomu svadobných, sa dá vytvoriť takáto róba. Nuž, niekedy tie najkrajšie veci takmer nič nestoja a ohromujúci efekt je zaručený.

Potom si vytvorila takéto šaty - opäť pomaľovali základný kus zo second handu.

Potom si vytvorila takéto šaty – opäť pomaľovali základný kus zo second handu :-)

Najlepšie recepty na dnes