Ako sa zbaviť mravcov za jednu noc?

Zbaviť sa dotieravých mravcov v priebehu jednej noci? Áno, je to možné. Použite túto jednoduchú, účinnú a 100% prírodnú metódu.

Každú jar sa začnú objavovať v našich domoch mravce, ktoré si veselo pochodujú po kuchynskej linke, po stenách, škárach alebo okenných rámoch. Samozrejme, v obchode môžete zakúpiť celú paletu prostriedkom proti mravcom, avšak odhliadnuc od toho, že nie sú najlacnejšie, obsahujú aj množstvo chemikálií, ktoré škodia aj nám. Ak hľadáte jednoduchý tip, ako sa mravcov zbaviť jednoducho a expresne rýchlo, prinášame vám 100 % prírodnú metódu. Základom jej úspechu je Borax – prírodný produkt, ktorý má v domácnosti celú škálu rôznych využití a skvele vám pomôže aj nezvanými návštevníkmi. Pripravte si jednoduchú pascu, ktorú na noc položíte na kuchynskú linku, parapetu, ale iné miesto, na ktorom sa mravce vyskytujú vo zvýšenej miere.

Potrebujeme:

1 šálku teplej vody

½ šálky cukru

2 lyžice Boraxu

Postup:

Všetky ingrediencie zmiešame a potom do zmesi namočíme vatové tampóny. Tampóny uložíme do blízkosti cestičiek mravcov alebo miest, kde ste ich v domácnosti videli. Ráno uvidíte v okolí pasce mŕtve mravce. Táto pasca funguje skutočne skvele!

zdroj: tiphero

Dnes najobľúbenejšie