Pridáme nadrobno nakrájané, alebo nastrúhané uhorky a slaninou nakrájanú na kocky. pridáme kvapku sójovej omáčky, soľ a korenie a papriku.
Tvoríme fašírky a pečieme ako klasické fašírky z každej strany na oleji.
Podlejeme vodou, pridáme bobkový list, zakryjeme vývarom, alebo vodou v ktorej si rozmiešame 1 bujón a dusíme asi 30 minút na slabšom plameni.
Jedinou vecou zostáva zahusťovanie misky. Na tento účel by rozmiešame tri lyžičky múky v polovice pohára vody a pridáme sa k omáčke. Necháme prevariť pár minút.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
