Čítate 3. stranu článku...
Zvyšnú vodu, cukor, smotanu a kakao dáme do hrnca a za stáleho miešania privedieme k varu.
Necháme prevrieť 1-2 minúty pre dokonalé prepojenie všetkých surovín.
Odstavíme a ihneď vmiešame napučanú želatínu.

Necháme ochladnúť tak na 30 stupňov (aby nám nezliala z bokov torty) a následne polievame pripravenú vychladenú tortu.
Necháme chvíľu zatuhnúť v chladničke.

Prajeme vám dobrú chuť! :-)
(Poleva je pripravená za 5 minút, dávam ju chladič do chladničky na asi 30-45 minút)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
