Čítate 2. stranu článku...
Nakrájame si cibuľu, cesnak na plátky a ochutíme soľou.

Uložíme aj oba druhy papriky.
Teraz si prirpavíme omáčku.
Zmiešame na ňu olej, pálivú omáčku, paradajkovú paradajkovú pastu a všetky koreniny a bylinky (okrem bobkového listu).
Plech vymastíme olejom, vezmeme trochu omáčky a natrieme na dno plechu.
Mäso scedíme z mlieka a dobre natrieme omáčkou.

Aj plátky zemiakov dobre premiešame s omáčkou.
Na dno plechu uložíme lístky bobkového listu, cibuľku a aj nakrájané papriky.
Pokračujeme zemiakmi.
Na zemiaky uložíme mäso a ešte potrieme omáčkou – zvyšnú omáčku nalejeme na plech.
Prikryjeme navlhčeným papierom na pečenie a aj alobalom.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
