Čítate 3. stranu článku...
Vytvarujeme fašírku do požadovaného tvaru a obalíme ju v strúhanke.
Je dobré, ak hrúbka jednotlivých fašírok nie je väčšia ako 1,5 cm, aby sa lepšie prepiekli zvnútra a nepripálili sa.
Keďže doma pripravujeme podstatne menej fašírok ako v jedálni za bývaléhor ežimu.
Môžeme ich vyprážať na panvici, ale aj upiecť v rúre, ako sa to robilo v jedálni.
Hotovo.
Teraz stačí k fašírkam už len pripraviť zemiakovú kašu a máte vaše obľúbené jedlo zo školskej jedálne.
Dobrú chuť!
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“

