Čítate 3. stranu článku...

Zavinieme tak, aby bola náplň vo vnútri.
Opäť roztlačíme do tvaru placky.
Prípadne, môžeme zvoliť aj verziu bez náplne, napríklad len s petržlenovou vňaťou alebo zelenou cibuľkou.
Placky opražíme na masle alebo oleji, z oboch strán dozlatista.
Dajú sa piecť aj nasucho.
Vždy pečieme na panvici s hrubším dnom.

Alebo si jednoducho pomôžte tak, že na panvicu dáte papier na pečenie.
Trvá to trochu dlhšie, ale je to úplne bez tuku. :-)
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
