Čítate 3. stranu článku...

Vymiešame jednotný krém.
Teraz už len stačí navrstviť svetlý a tmavý krém.
Na dno pohára dáme svetlý smotanový krém.
A naň tmavý krém.

Dáme vychladiť a môžeme si pochutnávať.
Ak chcete, poháre môžete poháre ozdobiť kakaom, ovocím alebo vyšľahanou šľahačkou.
Prípadne môžete na dno pohárov uložiť piškóty.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
