Čítate 2. stranu článku...
Ovocie

Šľahačku na ozdobu
Piškóty
Postup:
Začneme tým, že si prirpavíme tmavý krém.
400 ml mlieka zmiešame s cca lyžicou cukru.

Rozlámeme do neho celú čokoládu a preložíme na plameň.
Zahrievame a miešame.
Pokračujeme v miešaní, až kým sa čokoláda nerozpustí.
Vo zvyšnom mlieku si rozmiešame pudingový prášok.
Keď je zmes na plameni tekutá, pridáme aj mlieko s pudingom.
Varíme za stáleho miešania, kým zmes nezhustne.

Necháme vychladnúť.
Kým zmes vychladne, našľaháme si maslo.
Našľahané maslo následne vmiešame do vyhladnutej pudingovej zmesi.
Pripravíme si svetlý krém.
V mise zmiešame kyslú smotanu s tvarohom a vanilkovými cukrami.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
