Čítate 3. stranu článku...
Z každej urobím guľku a nechám 20 min. zakryté podkysnuť.
Potom každú guľku vyvaľkám do oválu na tenko a zrolujem do rolky.
Každú rolku položím na pomastený plech, zakryjem celofánom a nechám ešte podkysnuť aspoň15-20 min.

Potom potriem rozšľahaným žĺtkom a upečiem.
Pečiem 12-15 min pri 200-220 °C, podľa typu rúry.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
