Čítate 3. stranu článku...
Po tých 20 min skúšam jeden venček rozpoliť, aby som zistila či je vnútri upečený.
Krém:
Maslo necháme zmäknúť.
Mlieko, cukor a pudingy zvaríme v hladký puding a za stáleho miešania necháme vychladnúť.

Do zmäknutého masla po častiach zašľaháme puding.
Sú naozaj výborné a na každej oslave sa po nich zapráši :-).
Ak sa vám nechce variť pudingový krém, pokojne ich môžete naplniť len šľahačkou.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Celý recept aj s obrázkami si môžete pozrieť TU
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
