Čítate 2. stranu článku...
Postup:
Základom je nachystať si hrubší hrniec alebo panvicu, aby vám zmes nepripálila.

V hrnci s hrubším dnom zmiešame cukor s vodou.
Za stáleho miešanie zohrievame.

Zahrievame do tej doby, kým sa cukor nerozpustí a nevznikne karamelová hmota.
Pridáme maslo.
Ďalej miešame, kým sa maslo nerozpustí.
Následne do zmesi pridáme mlieko.
V zmesi sa môžu začať tvoriť hrudky.

Tieto hrudky sa však po chvíli rozpustia v mlieku.
Je však potrebné zmes stále miešať.
Keď je zmes hladká, pridáme aj sušené mlieko.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
