Zmäknuté maslo šľaháme a po lyžičkách doňho zašľahávame krém. Na spodnú zvlhčenú vrstvu korpusu navrstvíme krém.
Teraz aj s papierom na pečenie priložíme vrchnú časť korpusu. Ešte stále papier nedávame dolu a dáme vychladiť na 2-3 hodinky, alebo najlepšie na noc.

Keď uplynie doba chladenia, vyberieme tortu z chladničky a dáme dolu vrchný papier na pečenie.
Potom ostrým nožom prejdeme po obvode torty. Následne môžete dať dolu okraj formy.
Polevu si pripravíme tak, že dáme do hrnca kakao, cukor, zmäknuté maslo a kyslú smotanu.

Všetko rozmiešame a na miernom ohni uvaríme, kým nevznikne lesklá kompaktná poleva.
Polevu nechajte jemne vychladnúť a potom ňou polejte tortu. Počkajte asi 5 minút a potom preložte tortu na podnos, na ktorom ju budete krájať.
Prajeme dobrú chuť!
Videonávod
Pre lepšie porozumenie si zapnite titulky, ktoré si ľahko preložíte do slovenčiny podľa návodu TU
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
