Čítate 3. stranu článku...
Pečieme 60 minút pri teplote 200°C.
Do hlbokej misky vložíme nasekanú kapustu. Pridáme nastrúhanú mrkvu.
Cibuľu nakrájame na plátky a pridáme do misky.
Potom do šalátu nastrúhame reďkovku a uhorku.
Pridáme prelisovaný cesnak.
Na tvrdej podložke nasekáme koriander a vložíme do misky.
Dochutíme soľou, čiernym korením, mletou paprikou a cukrom.
Pridáme ocot, olej a všetko spolu dôkladne premiešame.
Po uplynutí doby odstránime z plechu papier a alobal.
Vložíme do rúry a pečieme ďalších 15 minút pri teplote 220°C.
Po upečení môžeme servírovať.
Prajeme vám dobrú chuť!
Video návod nájdete TU
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“

