Čítate 3. stranu článku...
Vrch zakryjeme fóliou a vložíme na 2-3 hodiny alebo najlepšie na celú noc do chladničky.
Po vybratí z chladničky vyberieme dezert aj s papierom z formy.
Do misky nalámeme čokoládu.
Pridáme maslo a smotanu. Roztopíme v mikrovlnke alebo vodnom kúpeli.
Potom polevu dôkladne premiešame.
Vrch dezertu polejeme polevou, môžeme ozdobiť podľa vlastného vkusu a môžeme servírovať.
Prajeme vám dobrú chuť!
Video návod:
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“

