Postup:
Do hrnca (najlepšie cca 5 litrového objemu) na sporáku pridáme tvaroh.
Potom pridáme mascarpone. Nasypeme cukor.
Pridáme vanilkový cukor a rozbijeme vajcia.
Ďalej do hrnca pridáme puding a zmäknuté maslo. Špachtľou dôkladne premiešame.
Počas miešania metličkou varíme na miernom ohni.
Nakoniec zmes miešame vareškou, kým nezhustne.
Hotový krém odstavíme zo sporáku.
Formu na pečenie (20 x 30 cm) vystelieme papierom na pečenie.
Na spodok poukladáme piškóty. Broskyne nakrájame na menšie kúsky.
Polovicu z nich naukladáme na piškóty.
Potom nanesieme polovicu horúceho krému.
Krém zarovnáme a naukladáme ďalšiu vrstvu piškót.
Potom pridáme zvyšok broskýň, zalejeme krémom a dôkladne uhladíme.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“



