Potom prstami roztiahneme na placku.
Pečieme v dostatočnom množstve oleja(musia plávať).
Pridávam jeden zlepšovák od mojej starkej, ktorý využívam vždy pri vyprážaní – dajte do oleja aj pár koliesok mrkvy, olej sa nebude prepaľovať a zapáchať. :-)
Langoše môžeme podávať s prísadami podľa chuti, ja radím túto verziu:

Potierame cesnakom rozotretým so soľou a troškou vody tatárskou, syrom alebo kečupom.
Sú naozaj fantastické – mäkučké a lahodné.

Výhodou tohoto cesta je to, že si vždy odoberiete len koľko práve chcete vyprážať a zvyšok jednoducho necháte v chladničke.
Prajeme vám dobú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
