Čítate 3. stranu článku...
Potom si ruky trochu naolejujem, aby sa nám zemiaky nelepili na ruky a vyformujeme si šúľok.
Z tohoto šúľku po čiastkach vytvarujeme guľky.
Prípadne môžete z hmoty rovno tvoriť guľky, je to na vás.

Podávame s opraženou slaninkou a cibuľkou.
Ja zvyknem aj poliať rozpusteným maslom, ale to je len na vás.

Toto starodávne jedlo chudobných si určite zamilujete.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
