Čítate 3. stranu článku...

Za tento čas sa múka zavarí v horúcich zemiakoch.
Potom si ruky trochu naolejujem.
Ide o to, aby sa nám zemiaky nelepili na ruky a vyformujeme si šúľok.
Z tohoto šúľku po čiastkach vytvarujeme guľky.
Prípadne môžete z hmoty rovno tvoriť guľky, je to na vás.
Podávame s opraženou slaninkou a cibuľkou.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
