Trik, ktorý udrží vaše nohy v teple aj počas najväčších mrazov

Tento jednoduchý trik udrží vaše nohy v teple aj počas tých najväčších mrazov. Aby ste mohli do zimného dňa vykročiť bez obáv!

Mrazivé zimné teploty už dorazili aj do našich zemepisných šírok. Vykročiť do takéhoto počasia môže byť poriadne studenou sprchou, predovšetkým pokiaľ nemáme skutočne odolnú zimnú výbavu. Nech však máme akokoľvek teplý kabát, čapicu či hrubé rukavice, akonáhle ucítime chlad na nohách, zimná romantika je v sekunde preč a my okamžite hľadáme spôsob, ako si chladné chodidlá zohriať.

Tejto situácii sa však môžete pohodlne vyhnúť a to dokonca aj vtedy, ak práve nemáte poruke špeciálne vložky do topánok. Naučíme vás jednoduchý trik, vďaka ktorému ostanú vaše nohy v teple aj počas najväčších mrazov.

Jediné, čo potrebujete, že staršie tienidlo do auta. Stačí, ak stielku z topánky priložíte na tienidlo a fixkou obkreslíte veľkosť. Potom jednoducho vystrihnite obkreslený tvar, vložte ho na spodok topánky a na vrch uložíte originálnu stielku. Môžete okamžite používať.

Rozdiel spoznáte ihneď! :-)

Toto vylepšenie nielen zabraňuje chladu, aby sa dostalo k vaším chodidlám, ale zároveň bráni aj úniku prirodzeného telesného tepla.

zdroj: takprosto

 

 

Dnes najobľúbenejšie