Tento muž premenil nevyužitú pivnicu na úžasné miesto. Stálo ho to 107 $!

Hovorí sa, že tam, kde je vôľa, odvaha a vytrvalosť neexistujú nijaké prekážky. Dôkazom o pravdivosti tohoto tvrdenia je aj istý muž, otec siedmich detí (áno, čítate správne), ktorý už od mladosti túžil po vlastnom útočisku, mieste, ktoré by patrilo len jemu a bolo presne podľa jeho predstáv. Samozrejme, v rodine so siedmimi deťmi nikdy nie je peňazí nazvyš. Aj preto neprichádzala do úvahy žiadna väčšia investícia do mužovho sna.

Muž si uvedomil, že jediným vhodným miesto je nevyužitá pivnica v podzemí, ktorá dlho slúžila ako skladisko nepotrebných harabúrd. Od prvotnej myšlienky bol len krôčik k začiatku neuveriteľnej premeny. Rekonštrukcia sa kvôli pracovným povinnostiam a starostlivosti o rodinu odohrávala predovšetkým večer a v noci, kedy rušný domov veľkej rodiny na chvíľku utíchol.

Väčšinu materiálu muž dostal od priateľov alebo našiel v lese. Preto sa jeho celkové náklady vyšplhali len na sumu 107 dolárov. Muž vybudoval dokonalé chlapské útočisko, v ktorom dokonca nájdete aj falošné okno a imitáciu ohniska. Pozrite si celý proces neuveriteľnej premeny podzemnej pivnice na chlapský raj.

premena pivnice 1

premena pivnice 2

premena pivnice 3

premena pivnice 4

premena pivnice 5

premena pivnice 6

premena pivnice 7

premena pivnice 7a

premena pivnice 8

premena pivnice 9

premena pivnice 10

premena pivnice 11

premena pivnice 12

 

zdroj: twistedsifter

Picture of Pavla

Pavla

Má rada všetko nové, originálne a kreatívne :-)

Dnes najobľúbenejšie