plny-hrniec_transparent_negativ.png

TENTO nápoj vám pomôže schudnúť zdravo a skutočne účinne. V čom je jeho tajomstvo?

Mnohé prípravky na chudnutie majú náš organizmus negatívny vplyv a sú viac záťažou ako pomocou. Stavte na silu prírody, ktorá vás nesklame ani v otázke chudnutia.

Mnohé z prípravkov na chudnutie nechávajú naše telo v zlom stave. Okrem prebytočných kilogramov, totiž oberajú organizmus aj o množstvo potrebných živín. Nehovoriac o tom, že ich účinok je často len dočasný a takmer okamžite, ako prestaneme s ich užívaním, hmotnosť sa vráti do pôvodného  stavu.

Nie je v tom žiaden háčik

Jedného z najúčinnejších bojovníkom proti kilogramom navyše máme celý čas doslova pred očami- je to zázvor. Výťažky z tejto rastliny pochádzajúcej z ďalekej Číny, sú nakoniec súčasťou mnohých piluliek či prípravkov na chudnutie z obchodu. V kombinácií s ďalšími prísadami obsiahnutými v týchto produktoch sa však zázračný účinok zázvoru takmer celkom stráca.

Zázvor dokáže ako jedna z mála prírodných prísad bojovať proti brušnému tuku. A práve s brušným tukom sa bojuje spomedzi všetkých telesných partií najhoršie, zázračný zázvor však dokáže aj to. Rovnako účinne spaľuje aj tuk z bokov a stehien. Okrem redukčného účinku však nemôžeme zabúdať aj na ďalšie zdravotné benefity zázvoru, medzi ktoré patrí napríklad:

Má silné antibakteriálne a protizápalové účinky

Chráni organizmus pred voľnými radikálmi

Stimuluje krvný obeh

Chráni srdcovo-cievny systém

Bojuje proti nevoľnosti

Má upokojujúce účinky a priaznivo pôsobí pri tenzných bolestiach hlavy

Postup prípravy zázvorového nápoja na chudnutie:

Je to skutočne veľmi jednoduché. Čerstvý koreň (4-5 cm) zázvoru umyjeme a nakrájame na tenké plátky. Zázvor dáme do 1-1,5 litra vody a preložíme na plameň. Keď voda zovrie, zoslabíme plameň a varíme ešte 15 minút. Potom necháme ochladiť a pijeme počas dňa.

Každý deň pijeme maximálne 1 liter zázvorového nápoja.

Pravidelné užívanie napoja pomáha k účinnej detoxikácii organizmu a rýchlemu spaľovaniu tukov.

(Nápoj nie je vhodný užívať v prípade žlčníkových problémov a rovnako nie je vhodný pre tehotné ženy).

zdroj: healthyfood

Najlepšie recepty na dnes