Keď budete nabudúce maľovať stenu, vyskúšajte tento nápad: Toto zmení celú izbu na nepoznanie, na tepety si už ani nespomeniete!

Keď budete maľovať, neťahajte farbu až po vrch!

Prinášame vám niekoľko krásnych nápadov, ako povýšiť obyčajné maľovanie miestnosti na niečo, čo môže úplne premeniť váš byt. Vyskúšajte nápad, ktorý nielen, že dokáže opticky zväčšiť priestor vášho interiéru, ale vyzerá skutočne úžasne. Neváhajte a skúste to pri najbližšej príležitosti.

Keď budete maľovať, neťahajte farbu až po vrch!

Počuli ste už o ombré efekte? Nemyslíme však na účes, ale na výzor vašich stien. Pomocou obyčajnej farby, valčeka, lepiacej pásky a mäkkej kefy môžete vytvoriť krásny efekt prechodu medzi farbami.

Potrebujeme:

3 vedrá s farbami – používame rôzne odtiene jednej farby

Valček

Mäkkú kefu

Lepiacu pásku

Postup:

Lepiacou páskou si oblepíme meista, ktoré chceme pred farbou ochrániť a stenu si vizuálne rozdelíme na 4 diely – od spodku až po vrch. Ako podkladovú farbu je vhodné zvoliť si bielu farbu. Potom pokračujeme tak, že na stenu nanesieme svetlejšiu farbu – nie až celkom po vrch. Pokračujeme tmavším odtieňom a na spodnú časť steny nanesieme najtmavšiu farbu Prinášame vám názorné video, ako na to.

Ďalšie úžasné ombré nápady na stenu

Aj s dvoma farbami sa dá vytvoriť úžasný efekt na stene. Tento majster vám predvedie, úžasný efekt na stene. Stačia vám dve farby a štetec.

Pozrite sa, čo môžete vytvoriť, ak na čierny podklad nanesiete bielu farbu. Efekt rozbúreného oceána je úchvatný.

Dnes najobľúbenejšie