Kaderník učí ženy, aby sa nehanbili za svoje šediny. Jeho premeny si absolútne zamilovali

Kaderník každú ženu presvedčí, že šedivé vlasy sú krásne. Každý deň sa postará o dokonalú premenu.

KALIFORNIA 25. novembra – Približne pred tromi rokmi zavítala do salónu Jack Martin žena. Kaderníkovi sa posťažovala, že už ju nebaví neustále si farbiť vlasy. Prezradila mu, že by si rada užívala svoj voľný čas, a tak kaderník prišiel s myšlienkou, ktorú si zamilovali ženy z celého sveta, informoval portál Bored Panda.

Ženy si jeho premeny zamilovali

Kaderník uvažoval o tom, ako pomôcť pani, ktorá by najradšej predišla častému farbeniu vlasov. Obaja sa zhodli na tom, že jej nafarbí vlasy strieborným odtieňom, ktorý by pripomínal jej prirodzene sivé vlasy.

Keď pani zbadala finálny výsledok, nedokázala uveriť vlastným očiam. Bola nesmierne šťastná a vďačná.

Premena sa zapáčila aj kaderníkovi, ktorý sa rozhodol, že zverejní fotografie pred a po úprave.

Keď ženy z rôznych kútov sveta zbadali jedinečnú premenu, rozhodli sa osloviť kaderníka. Mnohé ženy chcú mať prirodzene sivé vlasy, ktoré sú aj v dnešných dňoch „in“.

Dokonalé premeny

Jack Martin učí ženy, aby sa nehanbili za svoje šediny, ale aby ich milovali. Jeho klientkami boli aj známe osobnosti, ako napríklad Sharon Osbourne, Jane Fonda a ďalší.

Kaderník je presvedčený o tom, že počas pandémie viaceré ženy zistili, že majú pomerne veľa šedín. Zmenili tak názor a rozhodli sa ísť touto cestou.

Na sociálnych sieťach pravidelne zverejňuje nové premeny, ktoré vyrážajú ženám dych. Za posledné dva mesiace potešil mnohé dámy. Veď posúďte sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Pacigová

Dominika Pacigová

Redaktorka portálu Dobré noviny.

Dnes najobľúbenejšie