Kúpili len guľu z polystyrénu za pár drobných: Keď uvidíte tie jarné nápady, na predražené dekorácie v obchode ani nepozrite!

Neutrácajte kopu peňazí za drahé jarné dekorácie. Stačí vám pár polystyrénových gúľ, ktoré kúpite v každom lepšom hobby obchode a lepiaca pištoľ. Ostatné už je na vašej fantázii - umelé alebo papierové kvety, listy, mach, kraslice, alebo koráliky. Ten pocit, že ste si tú nádheru vytvorili sami vás bude tešiť celú jar.

Neutrácajte kopu peňazí za drahé jarné dekorácie. Stačí vám pár polystyrénových gúľ, ktoré kúpite v každom lepšom hobby obchode a lepiaca pištoľ. Ostatné už je na vašej fantázii – umelé alebo papierové kvety, listy, mach, kraslice, alebo koráliky. Ten pocit, že ste si tú nádheru vytvorili sami vás bude tešiť celú jar.

 

 

 

 

 

Prekrásne stromčeky pre šťastie zo šišiek a jesenných plodov: 17 krásnych inšpirácií, ktoré vás budú tešiť celé mesiace!

Natural Moss wreath; Natural wall decor; Moss decor; Rustic wall decor; Minimalist decor; Scandinavian style wall decor; Indoor wreath

Umelé kvety, listy a polystyrénová guľa

Dnes najobľúbenejšie