Recept od Soňičky B. dostal celú našu rodinu. Mám už po 60-tke, ale takýto dobrý perník som veru ešte neupiekla. Iný recept už nerobím. A to cesto je aj na muffiny!
Potrebujeme:
2 hrnčeky hl. múky
1 hrnček polohrubej múky
2 hrnčeky mlieka
1 hrnček oleja
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
