Postup:
Bielky si vyšľaháme spolu s cukrom a štipkou soli do tuha. Primiešame múku, kokos a prášok do pečiva. Cesto vylejeme na plech, kde sme si dali papier na pečenie.
Pečieme pri teplote 180 stupňov asi 15-20 minút. Medzitým si pripravíme pudingový krém. Klasicky si uvaríme puding, ostavíme ho, keď je hustý. Zložíme z plameňa a keď vychladne primiešame k nemu maslo.
Všetko dobre prešľaháme mixérom a navrstvíme na upečené cesto. Na vrch už len pripravíme polevu a celé rezy môžeme ešte posypať kokosom. Necháme schladiť na pár hodín v chladničke a podávame.
Na polevu si rozpustíme nalámanú čokoládu v smotane, alebo spolu s maslom a najleme na vrch dezertu. Necháme stuhnúť a krájame.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
zdroj: tipnavylety
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
