Práškový cukor
Postup:
Cesto vymiešame (najskôr vajcia s cukrom, potom postupne tekuté prísady a nakoniec sypké) a nalejeme na plech vyložený papierom na pečenie. Na cesto uložíme ľubovolné ovocie – výborné sú aj kyselkavejšie bobuľovité plody. V tomto prípade ríbezľami. Na tvarohovú náplň len vymiešame tvaroh s vajíčkom a osladíme podľa chuti – môžeme pridať aj 1-2 lyžice kyslej smotany. Medzi ovocie lyžicou vrstvíme tvarohovú náplň. Vložíme do vyhriatej rúry a pri teplote 180 stupňov pečieme asi 30-35 minút.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Miška T.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
