Postup:
Tento recept sa dá urobiť aj bez pečenia, stačí, ak namiesto pečeného cesta použijete kupované medové pláty.
Všetko na cesto zmiešame, rozdelíme na 4 časti a rozvaľkáme na 4 pláty (približne rovnako veľké). Pečieme na zadnej strane plechu 23 x 26 pri teplote 200 stupňov len pár minút.
Na krém uvaríme puding z mlieka, pud. práškov a cukru. Necháme vychladnúť a zatiaľ si našľaháme maslo s cukrom a napokon vmiešame do krému. Na vychladené cesto potom natrieme krém a vrstvíme, kým neminieme všetky prísady. Najlepšie je nechať odpočinúť cez noc.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
