Postup:
Do misky dáme 2 vajcia, pridáme hrnček cukru a vyšľaháme do peny. Zmiešame si múku s práškom do pečiva. Vmiešame do vaječnej hmoty. Pridáme mlieko, olej a vymiešame jednotné cesto bez hrudiek.
Na náplň si vyšľaháme spolu všetky prísady okrem pudingu šľahačom. Keď je hmota hladká, pridáme aj pudingový prášok.
Na plech vystlaný papierom navrstvíme cesto. Do zvyšku cesta, ktoré nám ostalo v miske pridáme 4 lyžice mlieka a 2 lyžice kakaa. Na cesto nalejeme náplň a na náplň cik-cak zvyšné kakaové cesto. Nakoniec posypeme ovocím a šup do rúry. Pečieme na Pečieme na 180 stupňoch 30 minút.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
