Čítate 2. stranu článku...
1 lyžica bravčovej masti
1 kocka čerstvých kvasníc
Postup:
Toto cesto je úplne jednoduché, len všetky prísady zmiešam dohromady a vypracujem cesto. S cestom sa dobre pracuje, pekne sa v ňom všetko spojí. Potom len vyvyľkám na placku asi 1 cm hrubú a vykrojím jednotlivé pagáčiky. Potriem vajíčkom, posypem rascou alebo semienkami a dám na plech vystlaný papierom na pečenie.
Zamiesiť a vyvaľkať, povykrajovať . Potrieť žĺtkami. Posýpat kmínom alebo sezamom. Pečieme pri teplote 190 stupňov dozlatista.
Dobrú chuť!:-)
Lenka (Lienka)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
