5 trikov, ako zabaliť darček akéhokoľvek tvaru. Zvládnete to ako profesionáli!

Vďaka týmto trikom nebudete mať problém zabaliť ani darčeky nezvyčajných tvarov. Inšpirujte sa kreatívnymi nápadmi, ktoré vám pred Vianocami istotne pomôžu.

Balenie darčekov je pre niekoho hotovou očnou morou, pretože nech sa snaží akokoľvek, výsledok nikdy nie je taký, aký by si predstavoval. Niektorí ľudia si však túto činnosť doslova vychutnávajú. Triky, ako balenie darčekov zvládnuť čo najlepšie, sa však zídu vždy. Pozrite si niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu. Vďaka nim zvládnete zabaliť každý darček ako profesionáli.

1. Darčeky rôznych tvarov zabalené do 5 minút

Tento šikovný trik vám ušetrí množstvo času. Tajomstvo spočíva vo využití obojstrannej lepiacej pásky. Pozrite sa, ako môžete rýchlo a pekne zabaliť darčeky akýchkoľvek tvarov. Takto si poľahky zabalíte knihu alebo darček v hranatej alebo trojuholníkovej škatuli, ale aj darček v nádobe okrúhleho tvaru.

2. Ušetrite papier

Japonci sú známi svojím minimalizmom a dokazuje to aj tento šikovný muž z Japonska, ktorý ukázal celý postup, ako rýchlo zabaliť darček a ušetriť pri tom baliaci papier. Zabalil už množstvo darčekov, a preto u takéto balenie zaberie iba 12 sekúnd. Jeho nezvyčajný, a pritom úsporný spôsob, odhalil v tomto videu, na ktorom zachytil celý postup.

3. Nadrozmerné darčeky

Ak si lámete hlavu s tým, ako zabaliť obrovské darčeky tak, aby stále vyzerali dobre, nemusíte sa ďalej trápiť. Odborníčka na balenie darčekov vám v tomto videu ukáže, ako na to.

4. Mäkké darčeky

Na to, ako pekne zabaliť oblečenie, existuje viacero spôsobov. Jeden z nich je predstavený v nasledujúcom videu. Je naozaj jednoduchý a podľa tohto návodu by zvládol darček zabaliť azda každý.

5. Originálne a netradičné

Aj obal samotný už môže byť darčekom a ak darček zabalíte takto, dotyční sa pravdepodobne budú zdráhať ho otvoriť. Pozrite si 10 tipov, ako darček zabaliť kreatívne a nezvyčajne. Niektorý z týchto nápadov možno využijete aj vy.

Dnes najobľúbenejšie