Kuracie mäso si naklepme a ochutíme soľou a korením. Obalíme v hladkej múke a opečieme na oleji z oboch strán, ako keď prirpavujeme klasiké rezne na prírodno.
V miske si pripravíme cesto ako na zemiakové placky. Ja pridávam aj majonézu, vy však môžete urobiť také, aké máte radi a na aké ste zvyknutí. Na panvicu s trochou oleja dáme časť cesta – ako keď dávkujeme na klasické tenké zemiakové placky. Na cesto uložíme jeden kúsok mäsa a smažíme na slabom plameni, pomaly z jednej strany. Keď je placka z jednej strany opečená, na mäso navrstvíme ďalšiu dávku cesta a opatrne otočíme. Keď sa upečiem aj z druhej strany, máme hotovo.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Božena G.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
