Čítate 3. stranu článku...
Na piškóty navrstvíme časť krému, nakrájané ovocie a uložíme opäť vrstvu piškót.
Pokračujeme zvyškom krémom a dozdobíme ovocím a ozdobíme kokosom.
Odložíme na 1 hodinu do chladničky a môžeme podávať.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Video návod:
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
