Čítate 3. stranu článku...
Na vrch pridáme rozmixované mrazené ovocie (ak je príliš kyselkavé, pridáme k nemu cukor alebo med).
Vrch ozdobíme hoblinkami bielej čokolády.

Môžeme ešte nechať schladiť, ale je to skvelé hneď.
Kyslú smotanu môžeme nahradiť jemným tvarohom alebo mascarpone.

Ak nemáte čokoládu, môžete nahradiť kakaom.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
