Čítate 3. stranu článku...
Nakoniec na vrch navrstvíme sneh, ktorý sme si ušľahali zo 4 bielkov a cukru.

Takto pripravený koláč vložíme do rúry vyhriatej na 180 stupňov.
Pečieme asi pol hodinky, záleží od vašej rúry.
Vrch musí byť pekne zapečený.
Koláčik je naozaj vynikajúci, odporúčam ho skúsiť každému.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
