Čítate 3. stranu článku...
Posypeme škoricou.
Teraz nalejeme uvarený puding.
Puding uvaríme klasicky z mlieka, cukru a pudingového prášku.
Na vrch nastrúhame zvyšok cesta.
Pečieme v rúre vyhriatej na 180 stupňov cca 50 minút.

Koláčik by sa mal dať aspoň pár hodín v chladničke, aby sa pekne odležal.
Počas pečenia treba koláčik sledovať.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
