Potom zmes nalejeme späť do rajnice.
Za stáleho miešania varíme na miernom až strednom ohni, kým zmes nezhustne.
Rajnicu zložíme zo sporáku.
Do horúceho pudingu pridáme maslo a miešame, kým sa nerozpustí.
Puding prelejeme do misky, prekryjeme fóliou, necháme vychladnúť a potom vložíme do chladničky.
Do hlbokej misky nalejeme smotanu, pridáme cukor a metličkou vyšľaháme krém.
Šľahačku postupne vmiešame do vychladnutého pudingu.
Časť pudingu prelejeme do pohárov a pridáme nakrájaný banán.
Ďalej pridáme nalámané sušienky a nasekané orechy.
Nakoniec pridáme vrstvu pudingu a nasekaných orechov.
Prajeme vám dobrú chuť!
Video návod:
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“


