Čítate 3. stranu článku...
Podávame ako klasickú zmrzlinu pomocou naberačky.
Táto zmrzlina chutí úžasne, je jemná a lahodná.

Navyše, nepriberiete z nej ani gram – melón má sám o sebe minimum kalórií, no po zmrazení ich má ešte menej.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
