Tento recept som prvýkrát vyskúšala vtedy, keď som potrebovala rýchle občerstvenie pre nečakanú návštevu a nemala som doma prakticky nič na upečenie koláča alebo prípravu slaných chuťoviek. Vtedy som si spomenula na túto dobrotu, ktorú som sa naučila od kamarátky. Všetko, čo na ňu potrebujete sú vajcia a koreniny alebo bylinky, ktoré nájdete doma.
Potrebujeme:
4 vajcia
1/3 lyžičky soli
50 g masla
Postup:
Bielky oddelíme od žĺtkov. Z bielkov a soli ušľaháme tuhý sneh.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
