Tvaroh rozmiešame s 2 lyžicami práškového cukru a 1 bal. vanilkového cukru.
Šľahačku ušľaháme s 1 lyžicou cukru.
Z 500 ml mlieka, 1. bal.vanilkového cukru a dvoch balíkov pudingu bez varenia ušľaháme hladký, hustý puding.
Do pudingu vmiešame tvarohovú hmotu.
Na sušienkovú hmotu navrstvíme prvú čast tvarohovo-pudingového krému.
Uložíme piškóty namočené do kávy a prikryjeme zvyškom krému.
Nakoniec navrstvíme aj vyšľahanú šľahačku.
Na vrch nastúhame gaštanové pyré alebo čokoládu a môžeme ešte dozdobiť šľahačkou.
Vložíme do chladničky na 2-3 hodiny a potom môžeme servírovať.
Prajeme vám dobrú chuť! :-)
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
