Postup:
Do misky pridáme tvaroh, nasypeme cukor a špachtľou premiešame.

V samostatnej miske mixérom vyšľaháme bielok.
Bielkovú penu pridáme do misky s tvarohom a premiešame.
Potom tvarohovú zmes vložíme do chladničky na 30 minút.
Do misky nalejeme roztopené maslo. Pridáme cukor a vajcia, metličkou vyšľaháme.
Potom pridáme smotanu a dôkladne premiešame.
Do zmesi cez sitko preosejeme múku.
Pridáme prášok do pečiva a zamiešame. Rukou vymiesime hladké cesto.
Cesto prikryjeme a necháme pôsobiť 20 minút.
Po uplynutí doby preložíme cesto na pomúčený stôl.
Valčekom rozvaľkáme a pomocou malej misky alebo pohára vykrojíme kruhy.
Na cesto nanesieme tvarohovú plnku.
Prehneme a poukladáme na plech vystlaný papierom na pečenie.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“


