plny-hrniec_transparent_negativ.png

3 prírodné recepty ktoré pomôžu s nafúknutým bruškom a zažívacími ťažkosťami

Trápia vás problémy so zažívaním? Stave na overenú pomoc z prírody.

Trápia vás  zažívacie ťažkosti? Prinášame vám prírodný liek, ktorý pomôže zbaviť sa nafuknúteho bruška a plynatosti. Tajomstvo spočíva v kombinácií prírodných ingrediencií s blahodárnym účinkom na tráviaci trak a metabolizmus.

Pripravte si zdravý drink, ktorý vás vráti späť do hry. Každá prísada zohráva dôležitú úlohu v naštartovaní metabolizmu, správnom spaľovaní tukov, pomáha v boji proti nadmernej plynatosti, nafukovaniu a ďalším nepríjemným problémom s trávením.

Recept č. 1.

Domáci nápoj proti plynatosti a nafúknutému brušku

Potrebujeme:

1 lyžička strúhaného zázvoru

1 čerstvú uhorka

1 citrón

1 limetku

12 lístkov mäty

1 liter vody

Postup:

Uhorku nakrájame na plátky. Do džbánu nalejeme vodu, pridáme plátky uhorky, šťavu z citrónu a limetky. Nakoniec vmiešame strúhaný zázvor a lístky mäty. Premiešame a necháme cez noc odležať v chladničke.

Dávkovanie:

Ráno vypijeme 1 šálku 20-30 minút pred jedlom. Celkovo by sme počas dňa mali vypiť maximálne 3 šálky nápoja vždy cca 30 minút pred jedlom.

Recept č. 2

Nápoj na problémy so zažívaním

Potrebujeme:

1 lyžičku ľanových semienok

200 ml čerstvej ananásove šťavy

Postup:

Pri problémoch so zažívaním každý večer pred spaním pripravíme lyžičku drvených ľanových semienok, ktorú zapijeme čerstvou ananásovou šťavou. Do rána sú ťažkosti preč. Odporúča sa užívať po dobu 12 dní.

Recept č. 3

Zlepšenie trávenia, energia a krásna pleť

Tento nápoj vám nielen pomôže pri problémoch s trávením, ale blahodárne pôsobí aj na problémy s tlakom, vyplavuje s tela toxíny a dámy určite potešia aj ozdravné účinky na pleť a vlasy.

Potrebujeme:

1 uhorku

1 citrón

Med

1 l vody

Postup:

Uhorku očistíme, nakrájame na menšie kúsky a preložíme do mixéra. Podľa chuti pridáme med, šťavu z citróna, vodu a rozmixujeme. Zmes prepasírujeme cez jemné sito a uložíme do chladničky.

Podávame vychladené.

foto: reprofoto speakzeasy

Najlepšie recepty na dnes